آیا می دانید در آبی که روزانه مصرف می کنید چه چیزهایی وجود دارد؟ برای مثال آب قابل شرب که 65٪ از مردم فرانسه از آن می نوشند و برای مسواک زدن یا دوش گرفتن نیز از آن استفاده می شود ، ضروری است که برای سلامتی مفید باشد! سموم دفع آفات ، بقایای مواد مخدر ، کلر ، سنگ آهک ... ما می توانیم آلاینده های زیادی را در آب پیدا کنیم.پس راه حل تصفیه آب مطمئن چیست؟
چه چیزی را می توانید در آب لوله کشی پیدا کنید؟
60٪ بدن انسان آب است. این نشان می دهد آب برای سلامتی ما چقدر ضروری است! مصرف به اندازه آب سالم علاوه بر هیدراته شدن بدن، حاوی مواد معدنی زیادی مانند ، کلسیم ، منیزیم ، آهن ، فسفر یا فلوئور برای بدن است.

متأسفانه ، مواد یا مولکولهای خاصی نیز در آب وجود دارد (به طور طبیعی یا غیر طبیعی) که ما ترجیح می دهیم بدون آنها آب را مصرف کنیم: از سنگ آهک شروع می کنیم. محتوای آهک که به منطقه و ماهیت زمینی بستگی دارد ، می تواند طعم آب (و غذا) را تغییر داده ، بوی بدی به آن ببخشد ، و حتی به دستگاه تصفیه آب شما آسیب برساند.آهک در آبهمچنین ممکن است آب شما حاوی آثاری از فلزات سنگین ، به ویژه سرب باشد. این مورد در ساختمانهایی با لوله های سربی معمول است (که قبل از سال 1950 ساخته شده اند). خطرات جذب سرب دیگر قابل انکار نیست: مشکلات عصبی ، تأخیر در رشد روان حرکتی در کودکان خردسال و ...

سرانجام ، VOC ها (یا ترکیبات آلی فرار) مولکول هایی هستند که از فرآورده های نفتی یا حتی سموم دفع آفات استفاده می شوند. آنها با آب مخلوط می شوند و می توانند سمی باشند. مطالعه منتشر شده در سال 2017 توسط UFC-Que Choisir نشان می دهد که نزدیک به 2.8 میلیون فرانسوی از آب آلوده با این اجزای نامطلوب استفاده می کنند.

با این وجود، وجود این عناصر در غلظت کم ، گرچه بی ضرر نیست اما مانع از نوشیدن آب نمی شود. از آن بدتر ، فرآیند تصفیه آب و آلودگی ، که باید میکروب ها ، باکتری ها ، ویروس ها و میکروب ها را از بین ببرد ، خود با ایجاد ردپای کلر در آب باعث نوعی آلودگی می شود که می تواند طعم آن را تغییر دهد.

آیا باید آب شیر را تصفیه کنیم؟
بسته به نتایجی که در طی آزمایشات مختلف بدست آمده است ، لازم باشد آب شیر خود را فیلتر کنید. در اینجا چند نکته برای انتخاب سیستم فیلتراسیون با توجه به نیاز شما آورده شده است.

دستگاه-تصفیه-آباگر سختی آب شما پایین است و دارای عناصر مضر کمی  می باشد و یا طعم نامطبوع ناشی از سنگ آهک یا کلر  شما را آزار می دهد ، دستگاه تصفیه آب 3مرحله آکواپرو یک راه حل ایده آل با قیمت مناسب برای شما خواهد بود که با داشتن قابلیت اتصال به یخچال ساید بای ساید این امکان را برای شما فراهم می کند تا آب تازه و سالم را در یخچال و بدون آلودگی اصلی آن (سرب ، آهن ، منگنز ، آلومینیوم ، کلر ، سنگ آهک ، نمک و باکتری های اصلی) ذخیره و مصرف کنید. دستگاه تصفیه آب 3 مرحله AQUAPRO MULTI-STAGEکارتریج کربن فعال این دستگاه برای فیلتر کردن کلر و باکتری ها در آب مناسب است. مزیت این  سیستم فیلتراسیون  ارزان بودن آن است در حالی که همچنان به شما امکان می دهد تا با از بین بردن تقریباً تمام ناخالصی های آلی و غیرآلی و همچنین کلیه قارچ ها و ویروس های بیماری زا ، کیفیت آب آشامیدنی را افزایش دهید و از آب تصفیه شده با کیفیت بهره مند شوید. از خروجی آب این دستگاه می توانید برای نوشیدن و همچنین تمام آماده سازی های آشپزی خود لذت ببرید.
حال اگر سختی آب منطقه شما بالاست و نیاز به کم کردن سختی آب و  حذف نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و دیگر آلاینده هایی هستید که حتی با جوشاندن آب نیز از بین نمیروند ، بهترین و شاید تنها راه ما برای حل تمامی مشکلات آلودگی آب آشامیدنی شما استفاده از دستگاه تصفیه آب 7مرحله AQUA OX با روش اسمز معکوس است.
دستگاه تصفیه آب 7مرحله اینلاین AQUA OXWORSهر مرحله از این دستگاه انواع خاصی از آلاینده ها را از بین می برد و تمام مراحل آن در پایان کار تصفیه ، تقریباً شما را از هر نوع آلودگی در آب محافظت می کند. شما با نصب این سیستم تصفیه آب با کیفیت قادر خواهید بود پس انداز کنید ، از محیط زیست محافظت کنید و آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای خانواده خود تأمین کنید.به یاد داشته باشید که هرگز دیر نیست! شما می توانید برای بهبود سلامتیتان به تغییر در زندگی خود بپردازید. ما معتقدیم که آب قدرت تسکین ، جوان سازی و التیام بخشیدن به جسم و روح انسان را دارد. باشد که هدیه آب تمیز ، همیشه سلامتی و خوشبختی عالی برای شما و عزیزانتان فراهم کند.