ما از طرفداران بزرگ فیلترهای تصفیه آب هستیم به ویژه فیلترهای آب کربنی. سیستم های دارای فیلتر کربن مزایای زیادی را برای کاربران خود به همراه دارند و به دلیل کم هزینه بودن و قابلیت کاربردی در حذف مقادیر زیادی ناخالصی از آب آشامیدنی ، مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته اند. علاوه بر همه اینها ، یک کارتریج فیلتر آب کربن بیشتر آلودگی ها را از بین می برد و طعم آب شما را خالص و خوشمزه می کند.
اول از همه اینکه کربن چیست؟
کربن یک عنصر شیمیایی است ، دقیقاً مانند اکسیژن تنفسی و هیدروژن موجود در آبی که می نوشیم. کربن یک عنصر بسیار فراوان است و مولکول های آن در هر موجود زنده ای روی زمین وجود دارد. با این حال ، کربنی که در بدن ما به آن اشاره می کنیم ، شکلی کاملاً متفاوت با کربنی دارد که در کارتریج های فیلتر تصفیه آب آشامیدنی ما وجود دارد. کربنی که در کارتریج های فیلتر آب وجود دارد ، کربن فعال است و به صورت تخت در می آید. این کربن فعال معمولاً به عنوان ذغال شناخته می شود. این بستر ذغال فعال با استفاده از فرایندی به نام جذب شیمیایی ، آلودگی ها را از بین می برد. اگر به کربن علاقه مند هستید ، مطالعه در مورد آن را ادامه دهید.

Adsoprtion چیست؟
جذب شیمیایی ، در مقایسه با جذب ، یک فرآیند شیمیایی را تعریف می کند که در آن کربن مولکول های (مانند مواد شیمیایی) موجود در محلول آب را جذب می کند. سپس این مواد شیمیایی به دام افتاده و در ماتریس کربن فعال متخلخل متصل شده و از آب خارج می شوند. یک فیلتر آب کربن به طور معمول می تواند هر ذره ای را از محلول بین 0.4 تا 50 میکرون به دام بیندازد و از بین ببرد. به همین دلیل است که یک فیلتر آب کربن برای از بین بردن آلاینده هایی مانند کلر و آفت کش ها بسیار موثر است.

فیلتر تصفیه آب کربن

حال که دانستیم کربن چیست و چگونه آب شما را فیلتر می کند ، بیایید نگاهی به 5 دلیل برای استفاده از فیلتر آب کربن بیاندازیم.

  1. قیمت های نسبتاً ارزان

تولید زغال چوب نسبتاً ساده و ارزان است و این بدان معنی است که تعویض کارتریج برای شما آسان خواهد بود و به جیب شما آسیب نمی رساند😊. تولیدکنندگان قادرند کارتریج های فیلتر کربن را نسبتاً ارزان تولید و به دست مصرف کنندگان برسانند که به معنای پس انداز برای مشتری در سطح خرده فروشی و عمده فروشی است. اگرچه باید مبلغی را در قیمت خرید اولیه سیستم فیلتر هزینه کنید ، اما می توانید پس انداز کارتریج فیلتر کربن جایگزین را که معمولاً بسیار مقرون به صرفه است ، پس بگیرید. فیلتر تصفیه آب کربنی 6 کاره

  1. توانایی برتر تصفیه آب

همانطور که در بالا ذکر شد ، کربن از قابلیت فیلتر آب بالایی برخوردار است. این به دلیل ساختار کربن فعال است که ماتریسی اسفنجی تشکیل می دهد و یک سطح بی رقیب را تحویل می دهد. فقط یک گرم کربن فعال دارای مساحت 3000m 2 است ! این بدان معنی است که کارتریج های فیلتر آب کربن فعال برای به دام انداختن مولکول های شیمیایی تند و زننده و آلاینده ها در ماتریس بی پایان خود بسیار عالی هستند. اگرچه فیلترهای آب کربن در از بین بردن تعدادی از مواد زائد مانند کلر ، آفت کش ها ، علف کش ها و بوی نامطبوع و طعم عالی هستند. متأسفانه ، فیلترهای آب کربن در حذف آلاینده های غیر آلی محلول و فلزات سنگین مانند فلوراید و مس بهترین نیستند. اگر می خواهید بیشتر فلزات سنگین را حذف کنید ، سیستم های اسمز معکوس برای این کار بهترین هستند.پیشنهاد ما به شما استفاده از دستگاه تصفیه آب AQUA OX می باشد. دستگاه تصفیه آب 7مرحله اینلاین AQUA OXWORS

  1. کیفیت و طعم فیلتر آب را بهبود ببخشید

فیلتر های تصفیه آب کربن می تواند بر روی کیفیت و طعم آب نتایج بسیار خوبی ارائه دهند. از آنجا که فیلتر آب کربن اکثر آلودگی ها و مواد شیمیایی را از بین می برد ، دیگر چیزی در آب باقی نمی ماند تا طعم و مزه بدی از آن ایجاد کند. هنگام استفاده از فیلتر آب کربن ، شما فقط یک آب خوش طعم و تمیز خواهید داشت.

  1. به راحتی در دسترس است

همانطور که گفته شد کربن یک عنصر بسیار رایج است. این بدان معنی است که تقریباً در همه جای کره زمین موجود است و با حداقل هزینه می تواند به اشکال مختلف تولید و ترکیب شود. این خبر خوبی برای مشتریان است زیرا مهم نیست که به کجا سفر کنید فیلتر کربن برای جایگزینی کارتریج خود پیدا خواهید کرد.

  1. ساده در نگهداری

یک کارتریج فیلتر آب تمام شدنی است و زمانی که کارایی کربن موجود در آن تمام شد دیگر نمی تواند مواد شیمیایی و آلاینده های بد را جذب کند. خوشبختانه نگهداری فیلتر آب کربن بسیار ساده است. کارتریج های تعویض ارزان و سفارشی متناسب با سیستم فیلتر آب در تمام فروشگاه های تصفیه آب موجود هستند تا بتوانید بدون دردسر فیلتر را تهیه و از آب خالص لذت ببرید. وقتی طعم آب تصفیه شده شما متفاوت باشد یا فشار آن کم شود ، خواهید فهمید که زمان تعویض فیلتر فرا رسیده است.اگر به دنبال خرید فیلتر کربن اصلی و مناسب، برای بهتر شدن کیفیت تصفیه آب خود هستید دیگر نگران نباشید، آکوانوترن فیلترهای تصفیه آب کربن را که با بهترین کیفیت و بصورت سفارشی تولید شده اند را با قیمت های بسیار مناسبی در اختیار شما قرار می دهد ، همین حالا می توانید فیلتر مورد نظر خود را پس از بررسی بصورت آنلاین سفارش دهید . اگر به دنبال بهبود سلامتی خود از طریق نصب دستگاه تصفیه آب هستید ، هیچ راهی بهتر از نصب سیستم تصفیه آب کربن وجود ندارد. شما طعم آب عالی ، عاری از مواد شیمیایی ، با قیمت مقرون به صرفه خواهید داشت.دستگاه تصفیه آب 3مرحله آکواپرو