اکنون ، داستانی در مورد مشکلات جدی آب مانند آلودگی سرب در آب ، خبرساز شده و نگرانی هایی را ایجاد می کند. اما واقعیت این است که بیشتر آب شهری برای نوشیدن بی خطر است.اما...ما خوش شانس هستیم که در بخشی از جهان زندگی می کنیم که آب آشامیدنی تمیز به راحتی پیدا می شود. هنوز هم ، فقط به این دلیل که آب خانه شما ایمن نیست لزوماً به این معنی نیست که کیفیت آن برای نیازهای خانواده شما ایده آل است. در حالی که تصفیه خانه های شهری آب را ضد عفونی می کنند ، موارد دیگری وجود دارد که ممکن است متوجه آنها شوید.

برای مبتدیان ، ممکن است خانه های مناطق شهری هنوز آب سخت داشته باشند. تصفیه آب شهری مواد معدنی سخت کلسیم و منیزیم را که علت ایجاد آهک و کف صابون هستند ، از بین نمی برد . این مواد معدنی محلول تمیز نگه داشتن خانه شما را دشوارتر می کند و می تواند بر روی مو و پوست تأثیر منفی بگذارد .

حدود 90 درصد خانه های ایالات متحده آب سخت دارند. بنابراین ، حتی صاحبان خانه در شهر می توانند از نصب دستگاه تصفیه آب بهره مند شوند.

یکی از شکایات رایج صاحبان خانه که از آب شهری استفاده می کنند طعم آن مانند استخر شنا است. آنچه شما می چشید کلری است که شهرداری برای ضدعفونی آب استفاده می کند. این یک مرحله مهم است که اطمینان می دهد آب هنگام انتقال به خانه شما هیچ گونه باکتری مضر را انتخاب نمی کند.

با این حال ، به محض رسیدن به خانه شما ، دیگر نیازی به آن کلر ندارید و مطمئناً بر طعم آب آشامیدنی تأثیر می گذارد. به همین دلیل آکوانوترن برای رفع این مشکل راه حل های منحصر به فرد تصفیه آب مسکونی تولید می کند.
دستگاه تصفیه آب 7مرحله اینلاین AQUA OXWORS

برای برخی از صاحبان خانه ، واحدی با دو نوع محیط فیلتراسیون انتخاب درستی است. این تجهیزات شامل رزینی است که سختی و کربن را برای فیلتر کردن کلر و سایر طعم دهنده ها و بوها از بین می برد تا طعم آب شما را بهبود بخشد.

در حالی که کربن یک رسانه ایده آل برای دادن براق کننده آب آشامیدنی است که طعم آن را بهبود می بخشد ، بسیاری از صاحبان خانه ها حتی در مورد کیفیت آب آرامش بیشتری می خواهند. به همین دلیل وجود سیستم های آب آشامیدنی با اسمز معکوس (RO) در سینک ظرفشویی های شما بسیار محبوب شده است.

یک سیستم RO دارای غشای خاصی است که با فیلتر کردن آلودگی های بالقوه مضر ، آب را تصفیه می کند. که شامل مواردی مانند سرب است که ممکن است از زیرساخت های قدیمی به منبع آب نفوذ کند. اطلاعات بیشتر در مورد مزایای نوشیدن آب RO و بررسی کنید ما پرسش و پاسخ اسمز معکوس برای دریافت اطلاعات بیشتر.

اگر ترجیح می دهید به جای فقط در سینک ظرفشویی ، سرب خانه را از خانه جدا کنید ، ممکن است کارشناس تصفیه آب محلی شما فیلتر کارتریج ONE ما را با یک نرم کننده آب توصیه کند. کربن فشرده داخل محلول ایده آل برای کاهش سرب ، PFOA ها و کلر مشترک در آب شهر است.فیلتر تصفیه آب