شیوع ویروس های کرونا به عنوان یک چالش برای سلامت جهانی همچنان باقی مانده است.این ویروس نو ظهور به بسیاری از کشورهای جهان مانند ایران ، ژاپن ، کره ، آلمان ، فرانسه و ایالات متحده سرایت کرده اند.

ویروس کرونا چیست؟
کرونا

COVID-19 نوع جدیدی از یک خانواده ویروس بسیار رایج به نام ویروس کرونا است که می تواند باعث عفونت های تنفسی ، از سرماخوردگی گرفته تا بیماری های جدی تر مانند سندرم حاد تنفسی حاد شود. گرچه ویروس های کرونا به طور معمول در حیواناتی مانند گاو ، گربه و خفاش یافت می شوند ، اما در بعضی موارد ویروس های کرونا می توانند در بین انسان گسترش و گسترش یابند.

علائم چیست؟

از تجربه فعلی بیماران آلوده به ویروس کرونا ، یک سری علائم از بیماری های تنفسی خفیف تا شدید شناخته شده است. بیشتر آنها تب ، سرفه ، تنگی نفس و در برخی موارد ذات الریه و التهاب ریه ها را گزارش کردند. علائم ممکن است بین 2 تا 14 روز پس از مواجهه رخ دهد.کرونا

چگونه از خود محافظت کنیم؟

مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می کنند که خود را در برابر آنفلوانزا محافظت کرده و بهداشت را به همان روش انجام دهید:

دستان خود را به مدت حداقل 20 ثانیه با آب و صابون بشویید. اگر آب و صابون در دسترس نیست ، از مواد ضد عفونی کننده دستی با الکل استفاده کنید.

1. با ماسک پزشکی بیرون بروید

2. از دست زدن به چشم ، بینی و دهان خود بدون شستن دست

3. از تماس نزدیک با افراد بیمار خودداری کنید

4. سرفه یا عطسه را با دستمال کاغذی بپوشانید ، سپس حوله کاغذی را به داخل سطل زباله

5. اشیا و سطوح غالباً لمس شده را تمیز و ضد عفونی کنید

. 6. برای تقویت سیستم ایمنی خود آب سالم زیادی بنوشید.

برای بهره مند شدن از آب آشامیدنی سالم پیشنهاد ما برای شما استفاده از دستگاه تصفیه آب AQUA  OX می باشد.
دستگاه تصفیه آب AQUA  OX