آب آشامیدنی در ایالات متحده معمولاً عاری از اکثر میکروارگانیسم های بیماری زا است که باعث بیماری های جدی مانند حصبه، اسهال خونی و وبا می شوند. این تا حد زیادی به دلیل ضد عفونی کردن منابع آب عمومی با کلر است.
در حالی که کلرزنی آب اکثر آلاینده های موجود در آب را از بین می برد، مشکلات همچنان باقی است. آب ضد عفونی شده اما فیلتر نشده می تواند حاوی مقادیر زیادی کلر و محصولات جانبی مرتبط با آن باشد که بر سلامتی و همچنین طعم آب تأثیر منفی می گذارد. اگر از آب تصفیه نشده در آشپزی استفاده شود، آن مواد شیمیایی بر طعم غذاها و نوشیدنی هایی که مصرف می کنیم نیز تأثیر می گذارد.

به همین دلیل است که هر خانه ای باید دارای سیستم تصفیه آب باشد تا حتی آب برای پخت و پز نیز خالص تر و تمیزتر باشد.

برخی از مزایای پخت و پز با آب تصفیه شده عبارتند از:

  • طعم بهتر قهوه و چای
  • غذای اشتها آورتر – آب کلردار می تواند طعم عجیبی را در آب آشپزی ایجاد کند که می تواند بر مواد غذایی مانند ماکارونی تأثیر بگذارد. کلر همچنین می تواند بر رنگ غذا تأثیر بگذارد.
  • نان خانگی خوشمزه تر - کلر می تواند بر مخمر تأثیر بگذارد، که مشکل خاصی در دستور العمل های خمیر ترش است.
  • میوه ها و سبزیجات تمیزتر – شستن محصولات در آب فیلتر شده از آلودگی با کلر و محصولات جانبی مرتبط جلوگیری می کند. حتی شستن سالاد در آب کلردار می تواند اثرات منفی داشته باشد.

یک دستگاه تصفیه آب خانگی ایده آل

یک راه حل مقرون به صرفه و موثر برای اطمینان از خالص تر بودن آب آشامیدنی و با کلر کمتر برای پخت و پز، سیستم فیلتر آب کل خانه است.

این سیستم‌های تصفیه آب کل خانه به خانواده‌ها یک محصول مقرون به صرفه می‌دهند که آب درخشان، خالص‌تر و خالص‌تر را برای کل خانه فراهم می‌کند. این آب طعم فوق العاده ای دارد، برای پخت و پز عالی است و مو و پوست را نرم می کند.

سیستم‌های فیلتر آب کل خانه دارای فناوری پیشرفته تصفیه آب 4 مرحله‌ای هستند: یک سیستم پیش فیلتر 5 میکرونی که ذرات را تا اندازه پنج میکرون حذف می‌کند. آنها همچنین دارای رسانه های کربن فعال گرانولی (GAC) هستند که تقریباً تمام آثار کلر و آلاینده ها را از آب آشامیدنی حذف می کند.

آبی که عاری از بیشتر کلر و سایر آلاینده‌ها باشد، برای تهیه نوشیدنی‌ها و مواد غذایی با طعم بهتر، از قهوه گرفته تا پاستا، عالی است.

این فیلتر آب سازگار با محیط زیست، آب را هدر نمی دهد و به هیچ وجه برق مصرف نمی کند. همچنین بسیار مقرون به صرفه است و به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد. همچنین دارای ظرفیت 600,000 تا 1,000,000 گالن یا پنج سال است که آن را به بهترین ارزش برای هر سیستم تصفیه آب کل خانه در ایالات متحده تبدیل می کند. تصور کنید که از هر شیر آب در خانه - برای پخت و پز، نوشیدن و حمام کردن، چشمه ای خالص تر و مانند آب داشته باشید.