آیا تابحال پیش آمده که با توصیه هایی مثل (دستگاه تصفیه آب طعم آب را بد می کند) برخورد کنید که باعث شود شما را از نصب نرم کننده آب منصرف کند؟ این توصیه ها و تصورات اشتباه یا گاها وجود ندارند و یا در مورد دستگاه تصفیه آب استاندارد صدق نمیکند.در این مقاله میخواهیم نگرانی های شما را در این مورد برطرف کنیم.بسیاری از مردم بر این باورند که فیلتر ممبران که در تصفیه آب اسمز معکوس استفاده می شود موجد تلخ شدن آب می شود و مزه آن را بد می کند. با این حال، این تصور اشتباهی است که آنها دارند. برای درک نقش ممبران در فرآیند تصفیه آب در دستگاه های RO به ادامه مطلب بروید تا قبل از خرید یک سیستم تصفیه آب برای خانه خود تصمیمی آگاهانه بگیرید.

میزان مجاز سدیم در رژیم غذایی منظم چقدر است؟

دستورالعمل های غذایی برای آمریکایی ها محدودیت کمتر از 2300 میلی گرم سدیم در روز را توصیه می کند. با این حال، یک آمریکایی به طور متوسط حدود 3400 میلی گرم در روز مصرف می کند، که سهم اصلی سدیم نمک خوراکی و غذاهای فرآوری شده است.

نقش سدیم در فرآیند تصفیه چیست؟

یک نرم کننده معمولی آب خانگی از دانه های رزین برای تصفیه آب استفاده می کند. این دانه های رزین در حمام آب شور قرار می گیرند. در طول فرآیند تصفیه، فیلتر نرم کننده آب، یون های سدیم را با یون های کلسیم و منیزیم که مسئول سختی آب هستند، سوئیچ می کند.

باید درک کنید که میزان مصرف یون های سدیم در طول تهویه آب به سختی آب بستگی دارد. برای اینکه بفهمید چه مقدار سدیم به آب تصفیه شده شما تزریق می شود، مقدار دانه در هر گالن آب جاری از شیر آب را تعیین کنید و آن را در سدیم اضافه شده در هر گالن ضرب کنید و نتیجه را بر 16 تقسیم کنید. مطالعات نشان می دهد که در بیشتر موارد، این مقدار برابر است. در سطح هشدار دهنده نیست هنگامی که آب تصفیه شد، از طریق وسایل و شیرهای آب جریان می یابد.

راه حل چیست؟

نرم کننده های آب راه حل نهایی برای آب سخت هستند. و اگر هنوز در مورد شوری آن مطمئن نیستید، ابتدا با یک متخصص مشورت کنید تا شما را در این فرآیند راهنمایی کند. در مرحله بعد، یک سیستم تصفیه اسمز معکوس را نصب کنید. سیستم های اسمز معکوس نمک و آلاینده ها را در طول فرآیند فیلتراسیون با عبور آب از چندین غشا حذف می کنند. به طور خلاصه، یک سیستم تصفیه اسمز معکوس به طور موثر 95 درصد از آلاینده های رایج را از آب حذف می کند تا آب تمیز و خوش طعمی به شما بدهد.

کدام سیستم تصفیه اسمز معکوس را باید بخریم؟

مطمئناً هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، با دستگاه های فیلتراسیون RO یا هر سیستم تصفیه کننده آب دیگری برای خانه خود به دلیل وجود مارک‌ها و محصولات موجود در فروشگاه‌ها و آنلاین، با مشکل مواجه می‌شوید. بهترین راه برای خرید بهترین فیلترهای آب این است که با متخصصان آکوانوترن تماس بگیرید - قابل اعتمادترین نام برای تصفیه آب در ایران ! می توانید یک مشاوره حضوری رزرو کنید و محصولات ما را بررسی کنید تا سیستمی متناسب با نیازها و بودجه تان پیدا کنید!

اگر به دنبال راه حل های آب هستید، تماس بگیرید!

اگر نمی‌دانید بهترین شرکت‌هایی که محصولات تصفیه آب تجاری و مسکونی در نزدیکی شما ارائه می‌کنند، با ما در آکوانوترن که پیشرو در ارائه محصولات تصفیه آب در تهران و ایران هستیم تماس بگیرید.خرید آسان تصفیه آب