فیلتر کردن آب خانگی بهترین راه برای اطمینان از اینکه خانواده شما آب خوشمزه و تمیزتر و عاری از آلاینده های مضر و مواد شیمیایی می نوشند، است. یک محصول تصفیه آب خوب اکثر آلاینده ها را از بین می برد

 یک محصول تصفیه آب خوب اکثر آلاینده ها را از بین می برد، مانند:

  • محصولات جانبی ضد عفونی کننده: در حالی که کلر زدن آب می تواند بسیاری از آلاینده ها را از بین ببرد، استفاده از آن می تواند کلرامین های مضر را وارد آب کند.
  • مواد مدفوعی که می تواند به طور تصادفی توسط یک خط آب بد به سیستم وارد شود
  • کود و آفت کش های خطرناک خارج می شوند
  • باکتری های موجود در آب، از جمله لژیونلا، ژیاردیا و نوروویروس

اگر تصمیم دارید آب را خودتان فیلتر کنید، اکثر این آلاینده ها را بدون حذف مواد معدنی طبیعی که برای سلامتی مهم هستند حذف خواهید کرد. شما همچنین کنترل مستقیم کیفیت آب خود را خواهید داشت. خرید آب بطری یک پیشنهاد مخاطره آمیز است: هیچ کس به طور قطع نمی داند چه چیزی در آب است - برخی از مطالعات نشان داده اند که تا 40٪ از آب بطری فقط آب تصفیه شده شیر است!

راه اندازی فیلتر تصفیه آب در خانه آسان و راحت است. یک فیلتر پیشخوان یا زیر پیشخوان با فیلتر شیر آب را می توان در عرض چند دقیقه راه اندازی کرد و یک دستگاه تصفیه آب خانگی را می توان در عرض یک یا دو ساعت نصب کرد. هنگامی که فیلتر آب در جای خود قرار گرفت، دیگر نیازی به خرید آب بطری یا استرس در مورد خدمات تحویل آب نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فیلتر آب را در صورت نیاز تعویض کنید.

و البته، فیلتر کردن آب در خانه بسیار مقرون به صرفه است.بسته به بودجه و نیاز شما، ما تعدادی گزینه از فیلتر تصفیه آب یخچال گرفته تا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را ارائه می دهیم و به شما می گوییم کدام گزینه برای خانه شما مناسب است؟

گزینه های فیلتر آب

برای زیر سینکدستگاه تصفیه آب 8 مرحله آکواپرو

جدیدترین سیستم تصفیه آب معرفی شده به خانواده فیلتراسیون ما، سیستم آب آشامیدنی ممتاز 8مرحله آکواپرو است. این دستگاه تصفیه آب به راحتی روی در زیر سینک قرار می گیرد و برای آشپزخانه آپارتمان یا محل کار عالی است. با یک سیستم فیلتراسیون هشت مرحله ای اسمز معکوس که تمامی آلاینده های موجود در آب را از بین می برد - از کلر و کلرامین ها گرفته تا نیترات و سرب. نه تنها آب با طعم بهتر و خالص تری برای خانواده شما فراهم می کند، بلکه از میوه ها و سبزیجات تمیزتر شسته شده در آب فیلتر شده نیز لذت خواهید برد.
دستگاه تصفیه آب 7مرحله اینلاین AQUA OXWORS

یکی دیگر از گزینه های عالی فیلتر آب، سیستم اسمز معکوس 7 مرحله ای AQUA OX است . دارای فناوری غشایی به روز شده است که 99.9 درصد از آلاینده های مضر را فیلتر می کند تا آب فیلتر شده با بالاترین کیفیت را ارائه دهد.

این سیستم RO به شیر آشپزخانه متصل می شود و دارای یک پیش فیلتر سه مرحله ای، ممبران و فیلتر های تکمیل کننده پس فیلتر است.بوسیله فیلتر مینرال طبیعی که در این دستگاه کنجانده شده است، مواد معدنی دوباره به آب آشامیدنی اضافه می شوند تا آب آشامیدنی متعادل و خنثی با pH استاندارد ایجاد شود.

از آنجایی که یک سیستم تصفیه آب RO تماس طولانی‌تری با آب نسبت به فیلتر آب یخچال که مبتنی بر کربن است دارد، می‌تواند آلاینده‌های بیشتری از جمله مس و سدیم را حذف کند. قیمت آن بالاتر است، اما کیفیت تصفیه آب آن با دیگر فیلتر های تصفیه آب قابل مقایسه نیست و تمامی نیازهای شما را برای داشتن آب آشامیدنی سالم وگوارا بدون هر گونه آلودگی را فراهم می کند.

بودجه شما هر چه باشد، آکوانوترن دارای یک سیستم تصفیه آب خانگی است تا همین امروز آب تمیزتر، سالم‌تر و خوشمزه‌تر به شما بدهد! پس با ما تماس بگیرید : 02166002588