باردار شدن، به خصوص برای اولین بار، می تواند بیش از حد دشوار باشد. همانطور که بدن شما در حال تغییر است و تهوع صبحگاهی و سایر علائم مربوطه را تجربه می کنید، ممکن است دچار وحشت شوید، اما مسیر شما برای سلامتی یکسان باقی می ماند: یک رژیم غذایی سالم داشته باشید ،و از همه مهمتر هیدراته بمانید، استراحت کنید، از کافئین و الکل خودداری کنید و بهترین کار را انجام دهید. برای سالم ماندن

زمانی که باردار هستید، ممکن است تصور کنید که مصرف آب شما باید به شدت افزایش یابد – در نهایت، شما H2O را برای خود و نوزاد تامین می کنید! با این حال، یک پایه عالی این است که از ماشین حساب هیدراتاسیون ما برای تعیین میزان مصرف آب ایده آل خود استفاده کنید. زمانی که باردار هستید، نیازی نیست مصرف آب خود را دو برابر کنید یا موارد مشابه. در عوض، فقط یک بار در هفته خود را وزن کنید و سطح هیدراتاسیون بهینه خود را بر اساس وزن خود تنظیم کنید.

همانطور که می توانید متوجه شوید که وقتی داده های خود را در ماشین حساب هیدراتاسیون وارد می کنید، فعالیت بدنی مانند ورزش، پیاده روی یا حتی ایستادن روی پاهای خود در طول روز در حین کار می تواند باعث کم آبی بدن شما شود، به این معنی که مقدار آبی که باید بنوشید نیز افزایش می یابد. . ابزار تعاملی ما مکان خوبی برای شروع است، اما به بدن خود (و پزشک مراقبت های اولیه) گوش دهید تا در طول بارداری خود هیدراته بمانید.

اگر در دوران بارداری سعی می‌کنید سریع یک یا چند لیوان آب بنوشید، احساس ناراحتی می‌کنید که «سیر» می‌شوید، بنابراین سعی کنید میزان آب مصرفی خود را در طول روز کاهش دهید. یک بطری قابل استفاده مجدد را در دسترس داشته باشید و در حین کار یا مراقبت از چک لیست روزانه خود، به طور متناوب از آن آب یا دستور آب سم زدایی بنوشید .

یکی از دلایلی که می خواهید میزان مصرف آب خود را در دوران بارداری افزایش دهید و به دقت کنترل کنید، واقعیت تهوع صبحگاهی و حالت تهوع گاه به گاه است. استفراغ بلافاصله ذخایر آب شما را خالی می کند، و هم به خاطر خود و هم به خاطر جنین، باید اندکی پس از بروز هر گونه علائمی، آب بدن را دوباره آبرسانی کنید.

ما می دانیم که شما به طور موثر برای دو نفر آبرسانی می کنید - در حالی که هر روز یک مقدار آب مصرفی هدفمند دارید، برای ایمن بودن می توانید در صورت توانایی از آن هدف فراتر بروید. وجود آب اضافی در بدن به دفع سریعتر سموم کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که همیشه مایع آمنیوتیک کافی برای کودک شما وجود دارد.

در سه ماهه سوم بارداری باید در طول روز هیدراته بمانید. کم آبی یکی از دلایل اصلی زایمان زودرس است و می تواند باعث شود زودتر انقباضات را تجربه کنید. کم آبی باعث کاهش حجم کلی خون در سیستم شما می شود که به نوبه خود باعث افزایش سطح هورمون اکسی توسین در بدن شما می شود.

اکسی توسین هورمونی است که مسئول انقباضات است، بنابراین برای حفظ سطح منظم سطح آب مصرفی هر روزه یا بیشتر از آن است. پس از عفونت ادراری و البته زمانی که نوزادان تمام ترم شده اند، کم آبی یکی از سه علت اصلی انقباضات زایمان است.

اطمینان از اینکه آبی که می نوشید عاری از آلاینده های مضر است به اندازه هیدراته ماندن مهم است. فرزند شما فقط باید در معرض آب تصفیه شده خالص قرار گیرد - قرار دادن فیلتر تصفیه آب یخچال و یا یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس را در نظر بگیرید تا مواد شیمیایی، رسوبات و سایر آلاینده های ناخواسته موجود در آب آشامیدنی شما را تا حد زیادی کاهش دهد.برای خرید بهترین فیلتر تصفیه آب با ما تماس بگیرید. 02166002588