یکی از ساده ترین راه ها برای مراقبت از سلامتی خودمان این است که مطمئن شویم آبی که می نوشیم، تمیز و خالص و با کیفیت است. به همین خاطر اگر از سیستم تصفیه آب استفاده میکنیم هیچ چیز برای آن مهمتر از نگهداری صحیح از دستگاه تصفیه آب ما نمی تواند باشد. این کار را به خاطر، پاکسازی آب از ناخالصی ها و باکتری های احتمالی انجام می دهیم. در این مقاله چند نکته مهم و ضروری در جهت ضد عفونی نگه داشتن دستگاه تصفیه آب شما آورده ایم که می تواند تفاوت جدی در کیفیت آب سیستم تصفیه آبتان ایجاد کند و در علاوه بر کاهش هزینه های احتمالی ، سلامت شما را نیز حفظ کند.

علاوه بر نکاتی که در مورد بهداشت داخلی تصفیه آب در این مقاله خواهید خواند، ما همچنین می خواهیم نکاتی در مورد بهداشت بیرونی دستگاه تصفیه آب شما به اشتراک بگذاریم که علاوه بر حفظ ظاهر محصول، موجب افزایش عمر مفید آن و حتی به دور نگه داشتن شما از کرونا ویروس کمک می کند، به خصوص در مواردی که چند نفر از یک دستگاه تصفیه آب استفاده می کنند.برای مثال از یک سیستم تصفیه آب نصب شده در یک خانه پرجمعیت و یا محل کارتان. خانواده و تصفیه آب

تعویض به موقع فیلتر تصفیه آب ، یکی از مهمترین کارهایی است که عملکرد صحیح دستگاه تصفیه آب شما را تضمین می کند. با تعویض فیلتر ها در زمان های صحیح و پیروی از دفترچه راهنما و توضیحات شرکت سازنده محصول، همیشه آب تصفیه شده تازه و خالص خواهید داشت. برای دانستن زمان مناسب برای تعویض فیلتر تصفیه‌کننده، می‌توانید به مواردی مانند میزان آب خروجی و زمان پس از آخرین تعویض نگاه کنید.

به طور کلی، زمان تعویض فیلتر ها بستگی به مدت زمان استفاده از فیلتر و میزان لیتر مصرفی و همچنین کیفیت آب آن منطقه دارد، بنابراین می توانید با تعویض به موقع فیلتر ها از آب تصفیه شده با کیفیتی بهره ببرید. در برخی موارد که که از فیلتر کمتر استفاده می کنید یا کیفیت آب ورودی چندان بد نیست، میتوانید مدت بیشتری از فیلتر ها استفاده کنید. ما در اینجا چند نکته دیگر را برای حفاظت از فیلتر شما آورده ایم.

ذکر این نکته ضروری است که نگهداری از دستگاه تصفیه آب آسان است و در اکثر موارد خود مصرف کننده با کمی آموزش می تواند فیلترها را تعویض کند. 

ضدعفونی صحیح تصفیه کننده شامل تمیز کردن سطوح خارجی آن نیز می شود. علاوه بر رعایت مشخصات مندرج در دفترچه راهنمای محصول، مهم است که از نوع ترکیبی که قرار است برای تمیز کردن سطح استفاده کنید آگاه باشید. با یک پارچه مرطوب، می توانید الکل 70 درصد را روی سطوح فلزی و صابون را روی سطوح دیگر بمالید. از استفاده از محصولات و مواد ساینده مانند حلال ها، برس های فولادی یا هر نوع اسید برای تمیز کردن تصفیه آب خودداری کنید. توجه داشته باشید که این نوع ترکیب یا مواد می تواند به تصفیه کننده شما آسیب برساند و ظاهر محصول را به خطر بیندازد.
تمیز کردن تصفیه آب

دوره ای که می توانید تمیز کردن سطوح خارجی دستگاه تصفیه آبتان را انجام دهید به نهوه نگهداری شما از دستگاه تصفیه آب و محیطی که از آن نگهداری میکند دارد با این حال، در زمینه یک بیماری همه گیر مثل کرونا، تمیز کردن تصفیه آب شما اغلب می تواند دارای اهمیت بالایی باشد. اگر محصول توسط افراد زیادی استفاده می شود، توصیه می کنیم دو بار در روز یا بیشتر تمیز شود، به خصوص در قسمت هایی که تماس لمسی بیشتری با شیر برداشت وجود دارد. علاوه بر این، هر بار که موقعیت خطرناکی را شناسایی می کنید، تمیز کردن را می توان انجام دهید. اولویت ما حفظ سلامت و هیدراتاسیون شما با آب تازه و آشامیدنی همیشه در دسترس است.برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید فیلتر تصفیه آب یخچال و یا دستگاه تصفیه آب و یا نگهداری و تعویض فیلرهای آن با ما تماس بگیرید.کارشناسان ما با کمال میل پاسخگوی شما خواهند بود.
خرید فیلتر تصفیه آب