آیا تا به حال آب آشامیدنی که از آب لوله کشی مصرف دریافت می کنید درای طعم یا بوی بد بوده؟ این مسئله نه تنها ناخوشایند است ، بلکه می تواند برای صاحبان خانه نگران کننده باشد. در مواقع دیگر ، ممکن است یک مشکل جدی تر وجود داشته باشد که نیاز به توجه فوری دارد.نوشیدن آب با بوی بد و طعم بد ، سخت است و می تواند در نتیجه واکنش های شیمیایی ، افزایش میزان مواد معدنی یا پوسیدگی مواد آلی باشد.  

خبر خوب این است که می توان با راه حل های مناسب تصفیه آب این مسائل را برطرف کرد . به علاوه ، با یک راه حل مناسب ، می توانید در مورد کیفیت آب آشامیدنی خانه خود آرامش خاطر داشته باشید.  

نگرانی از آب شیر فیلتر نشده

بیشتر مواردی که باعث ایجاد آب شیرین ناخوشایند می شوند لزوماً برای سلامتی شما مضر نیستند. در حقیقت ، بسیاری از خطرناکترین آلودگی ها توسط حس انسان قابل تشخیص نیستند. با نصب دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس در خانه می توانید از خانواده خود محافظت کنید. فیلتراسیون اسمز معکوس  با مجبور کردن آب از طریق غشایی که برای جذب آلاینده هایی مانند:

  • گل و گلای
  • آرسنیک
  • مس
  • باریم
  • سلنیوم
  • کروم
  • نیترات

گرچه تضمینی نیست ، اما یک سیستم اسمز معکوس (RO) می تواند یک لایه محافظتی اضافی به شما ارائه دهد که به سلامتی کمک می کند. یک سیستم RO همچنین مواد معدنی و آلاینده هایی را که به آب سخت و آب با طعم یا بوی نامطبوع کمک می کنند ، کاهش می دهد.
دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس AQUA OX

مزایای اضافی استفاده از سیستم اسمز معکوس

آرامش خاطر در مورد کیفیت و چشیدن بهتر آب تنها مزایایی که از آب آشامیدنی اسمز معکوس می گیرید نیست  . با افزودن یک سیستم اسمز معکوس به خانه خود ، می توانید خانواده خود را هیدراته نگه دارید و گزینه های سالم تری را انتخاب کنید! گفته شده است که چشیدن آب بهتر به خانواده ها کمک می کند تا از نوشیدنی های شیرین استفاده کنند.

علاوه بر طعم بهتر آب ، متوجه خواهید شد که غذا و قهوه شما طعم بهتری دارد زیرا از آب فیلتر شده استفاده کرده اید. بعلاوه ، دیگر از هدر رفتن پول در بطری آب جلوگیری خواهید کرد و تکه های یخ شفاف دریافت خواهید کرد.

در مورد سایر گزینه های فیلتراسیون چطور؟

اسمز معکوس تنها گزینه شما برای دستیابی به مزه بهتر آب نیست. با این وجود ، به دلایلی برای اکثر خانوارها معمولاً بهترین گزینه است. 

فیلتراسیون کربن شامل اکثر فیلتر تصفیه آب یخچال و پارچ های آب با فیلتر داخلی است. مهم است که بدانید فیلتراسیون کربن به تنهایی آلودگی ها را از بین نمی برد. این به سادگی به بهبود طعم و مزه و حذف کلر در آب شهر کمک می کند. به همین دلیل یکی از سه مرحله در روند اسمز معکوس است.

در بعضی مواقع ، به دلیل نیاز به تعویض بیشتر فیلترها ، فیلتراسیون کربن به تنهایی می تواند گران تر باشد. با فیلتراسیون کربن ، شما باید فیلترهای کربن را هر 6 تا 12 ماه تعویض کنید. با استفاده از سیستم اسمز معکوس ، معمولاً فقط باید یک تا دو سال یکبار غشای فیلتراسیون را تغییر دهید.

مبلغی که برای فیلتراسیون آب هزینه می کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله محل زندگی و کیفیت تأمین آب محلی شما.

با استفاده از سیستم RO ، از سهولت استفاده و آب تمیزتر و ایمن تری نسبت به آب فیلتر نشده یا فیلتر کربنی بهره مند خواهید شد . به علاوه ، خواهید فهمید که نوشیدن آب را بیش از هر زمان دیگری دوست دارید.

در مورد همه دلایلی که شما نیاز به یک سیستم تصفیه آب اسمز معکوس دارید با ما تماس بگیرید : 02166002588
تصفیه آب