با افزایش حساسیت مردم در سراسر جهان در مورد ایمنی و بهداشت، تقاضا برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی روز به روز در حال افزایش است و سیستم‌های تصفیه آب خانگی در همه جا طرفدارانی پیدا کرده‌اند. چندین عامل دیگر به این تقاضای رو به رشد کمک می کند - کیفیت آب، ظرفیت های استفاده و مقرون به صرفه بودن.
دستگاه تصفیه آب

با این حال، قبل از خرید فیلتر تصفیه آب مسکونی، باید نکاتی را در نظر داشته باشید. انتخاب هر سیستم فیلتراسیونی از طیف گسترده فیلترهایی که در فروشگاه نزدیک خود پیدا می کنید نمی تواند کمک کننده باشد! شما باید سیستم های تصفیه آب را پیدا کنید که نیازهای خاص شما را برآورده کند. در اینجا همه چیزهایی که باید هنگام خرید یک سیستم تصفیه آب خانگی در نظر بگیرید آورده شده است.

کیفیت آب

اولین کاری که باید قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران انجام دهید این است که کیفیت آب منطقه خود را بررسی کنید.اکثر خانوارها به منابع آب عمومی مانند نهرهای آب شهری، مخازن آب جیره‌ای و سایر رسانه‌های تامین آب وابسته هستند. در این صورت باید کیفیت آب را بررسی کنید. می‌توانید خودتان با کیت‌های چکاپ آسانی که در فروشگاه‌ها موجود است، این آزمایش را انجام دهید.

سیستم آب خانه خود را بررسی کنید

آزمایشات را ارسال کنید، اگر آب آلودگی را نشان نداد، سیستم آب خانه خود را بررسی کنید. در طول سال ها، لوله ها می توانند زنگ زده و باعث آلودگی آب شما شوند. نشتی در خط لوله و شیرآلات خود را بررسی کنید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که نظافت در اطراف خانه حفظ می شود و هرچه زودتر گرفتگی سیستم های تخلیه را برطرف کنید!

نیازهای خود را شناسایی کنید

درک نیازهای شما می تواند کمک بزرگی در هنگام خرید سیستم های تصفیه آب خانگی باشد. سطح آلودگی را بررسی کنید و آلاینده های موجود در آب خود را شناسایی کنید. با این اطلاعات، می توانید محصولاتی را انتخاب کنید که به طور خاص آلاینده های موجود در منبع آب شما را برطرف می کنند.

علاوه بر شناسایی آلاینده هایی که می خواهید حذف کنید، همچنین مهم است که نیازهای خود را شناسایی کنید. آیا می خواهید آب را برای کل خانه فیلتر کنید؟ یا فقط برای نوشیدن، پخت و پز یا شستشو به آب تصفیه شده نیاز دارید؟ اگر برای تمام فعالیت های خود به آب تصفیه شده نیاز دارید، باید یک سیستم تصفیه آب کل خانه تهیه کنید . اگر فقط برای نوشیدن است، پس یک تصفیه کننده RO باید کافی باشد.

هزینه های تعمیر و نگهداری را بررسی کنید

سیستم های تصفیه آب سرمایه گذاری یکباره نیستند. برای اینکه سیستم برای مدت طولانی به کار خود ادامه دهد، باید به طور منظم آن را سرویس کنید. هزینه های تعمیر و نگهداری ممکن است گران باشد و بنابراین وقتی گزینه های خود را بررسی می کنید، متوجه شوید که چقدر باید برای تعمیر و نگهداری هزینه کنید.

فقط فیلترهای آب معتبر خریداری کنید

خرید یک سیستم تصفیه آب مسکونی می تواند یک امر گران قیمت باشد. با این حال، پس از خرید سیستم فیلتراسیون، انتظار دارید که به خوبی و در مدت زمان طولانی کار کند. بهترین راه برای اطمینان از اینکه محصول مناسب را دریافت کرده اید، فقط فیلترهای آب تایید شده را انتخاب کنید.

نیاز به راهنمایی متخصص دارید؟ با ما تماس بگیرید و از تامین  آب سالم و تمیز برای خانواده خود اطمینان حاصل کنید!

آکوانوترن متخصص در ارائه بهترین دستگاه های تصفیه آب است. ما نام اصلی برای تصفیه آب مسکونی هستیم و بهترین محصولات را برای تصفیه آب در ایران ارائه می دهیم. شما می توانید با تماس با ما 02166002588 با ما ارتباط برقرار کنید . خوشحال می شویم به شما در انتخاب بهترین تصفیه آب خانگی کمک کنیم! 

خرید دستگاه تصفیه آب