وقتی مردم به نارگیل فکر می‌کنند، احتمالاً بیشتر به نحوه استفاده از پالپ آن فکر می‌کنند - برای نوشیدنی‌ها، شیرینی‌ها، کلوچه‌ها و غیره. اما بسیاری از ارزش زیادی که پوسته نارگیل دارد - ارزشی که برای تصفیه آب و حفظ محیط زیست بسیار مهم است، بی‌اطلاع هستند. .

پوسته‌های نارگیل منبع فوق‌العاده‌ای هستند، زیرا آنها یک فرم طبیعی کربن با درجه بالا دارند. پوسته نارگیل در طول تاریخ اخیر نشان داده شده است که برای از بین بردن آلودگی ها، طعم ها و بوها از آب آشامیدنی بسیار موثر است. کربن حاصل از پوسته نارگیل نسبت به زغال سنگ، چوب یا کربن بر پایه لیگنیت دارای حجم ریز منافذ بیشتری برای تصفیه است.پودر کربن

این خواص منحصر به فرد باعث می شود که پوسته نارگیل برای تصفیه آب بسیار محبوب باشد. نه تنها این شکل از کربن بسیار مؤثر است، بلکه از یک منبع تجدیدپذیر می آید که در شرایط عادی ممکن است به تازگی دور ریخته شده باشد. درختان نارگیل سه بار در سال میوه می دهند و درخت در هنگام برداشت پوسته آسیبی نمی بیند. همچنین بخشی از دی اکسید کربنی که در حین ساخت کربن ایجاد می شود توسط خود درختان خارج شده و اکسیژن تولید می کند.

کربن مبتنی بر پوسته نارگیل همچنین آب تصفیه شده خوش طعمی تولید می کند و در فیلتر کردن تری هالومتان ها یا THM ها از منبع آب که محصولات جانبی مضر ضدعفونی کلر هستند عالی است.

این شکل از کربن بیشتر در حذف آفت کش ها، علف کش ها و مواد شیمیایی آلی فرار از آب موثر است.

برای کسانی که مزایای دستگاه تصفیه آب را در نظر می گیرند، این محصولات AQUA OX را در نظر بگیرید که از کربن های مبتنی بر پوسته نارگیل استفاده می کنند:

  • سیستم تصفیه آب خانگی : این یک سیستم تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است که نیازی به برق ندارد و یکی از بهترین مقادیر فیلتراسیون کل خانه در بازار است.
  • فیلترهای جایگزین کربن : برخلاف بسیاری از سیستم های فیلتراسیون رقیب، رسانه های کربنی پوسته نارگیل آکوانوترن را می توان جایگزین کرد و مبلغ زیادی صرفه جویی کرد.

هر یک از این محصولات ثابت شده و مقرون به صرفه مانند فیلتر تصفیه آب یخچال آب خالص‌تر، تصفیه‌شده و چشمه‌ای را در اختیار خانه قرار می‌دهد که خوشمزه و برای سلامتی بهتر است. و محیط کربنی مبتنی بر پوسته نارگیل برای محیط زیست آسان است. امروز بیشتر بیاموزید! پس با ما تماس بگیرید : 02166002588
فیلتر یخچال سامسونگ

با توجه به اینکه نیاز به تصفیه آب یک جنبه مهم برای خانه ها و صنایع در عصر حاضر است، فیلترهای کربن فعال به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. آنها نقش مهمی در جذب و از بین بردن آلاینده ها و عناصر مضر آب دارند و استفاده و نوشیدن آن را ایمن می کنند. به دلیل متخلخل بودن، به راحتی تمام اجزای نامطلوب آب را به طور پایدار و موثر جذب می کنند و ما را به سمت استفاده از یک منبع آب تمیزتر و بی ضرر سوق می دهند.

نعمتی برای جامعه

از آنجایی که تصفیه آب بسیار چالش برانگیز و دشوار است، استفاده از فیلتر زغال فعال پوسته نارگیل می تواند منجر به دسترسی به آبی عاری از عناصر سمی شود. این به این دلیل است که افراد فقیر معمولاً از آب های زیرزمینی برای استفاده از آب خود استفاده می کنند و بنابراین فیلتر کردن این آب برای محافظت از زندگی و رفاه آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایای فیلتر زغال چوب پوسته نارگیلفیلتر کربنی

به دلیل ساختار ذاتی، کربن نارگیل از پوسته نارگیل برای به دام انداختن تمام عناصر مضر بسیار عالی است، زیرا منافذ کوچک شبیه به اندازه مولکول های آلاینده موجود در آب آشامیدنی است. از سوی دیگر، کربن فعال چوب از ماکرو منافذ تشکیل شده است که برای به دام انداختن مولکول های بزرگتر مناسب هستند، برخلاف مولکول های کوچکتر آب آشامیدنی. زغال چوب بر پایه پوسته نارگیل با ساختار محکم و مقاومت بالا در برابر ساییدگی، به عنوان ابزاری کاربردی و مفید برای تصفیه آب در نظر گرفته می شود. مزایای استفاده از فیلترهای کربن نارگیل برای تصفیه آب به شرح زیر است:

  • این یک منبع تجدید پذیر کربن است.
  • درخت نارگیل در طول سال رشد می کند و حداقل 3-4 بار در سال برداشت می شود.
  • درخت نارگیل را می توان برای چندین سال حفظ کرد.
  • طعم آب آشامیدنی را بهبود می بخشد
  • ظاهر آب را بهبود می بخشد.
  • هالوژن ها را از آب حذف می کند.
  • هر گونه علف کش یا آفت کش موجود در آب را جذب می کند.
  • این ماده هر VOC را جذب می کند، به عنوان مثال، فرمالدئید، تتراکلرواتیلن، متیلن کلرید.

پوسته نارگیل از آنجایی که نسبتاً ارزان‌تر، منبع آسان‌تر و منبع مناسب برای تولید کربن فعال است، زمانی که به دنبال یک سیستم تصفیه آب برای خانه یا جامعه خود هستید، بسیار ارزشمند و مفید است. با استفاده از فیلتر زغال چوب پوسته نارگیل، سطح PH آب نیز بهبود می یابد، زیرا آب های زیرزمینی کمی اسیدی هستند. علاوه بر این، اهمیت مصرف آب تمیز با پیشگیری از بیماری‌ها رابطه مستقیم دارد، بنابراین اهمیت فیلتر کردن آب به یکی از دلایل اصلی نگرانی تبدیل شده است.

چه به صورت پودری و چه به صورت بلوک، صنایع در سراسر جهان از فیلترهای کربن فعال برای دسترسی به آب تمیز استفاده می کنند. صنایع غذایی، دارویی، خودروسازی، ذوب یا صنعت تصفیه فاضلاب، هر یک از آنها به استفاده از کربن فعال برای جذب آلاینده ها متکی هستند . از این رو، کربن فعال مبتنی بر پوسته نارگیل به دلیل تخلخل بالا و مساحت سطح بزرگ، در مقایسه با سایر انواع کربن‌های فعال، کارآمدترین کربن فعال در جذب شیمیایی آلی است.

یک مسیر اکولوژیکی برای تصفیه آب

همانطور که می دانیم، جهان به سرعت منابع خود را تمام می کند، زیرا ما بیش از حد به سوخت های فسیلی وابسته هستیم و منابع خود را برای صنایع مختلفی که در سرتاسر جهان در حال ساخت و راه اندازی می کنیم، تمام می کنیم.

با پیگیری این تلاش، می توانید با استفاده از زغال چوب فعال مبتنی بر پوسته نارگیل، یک راه حل سازگار با محیط زیست را برای سیستم تصفیه آب خود انتخاب کنید. این نه تنها یک گزینه پایدار و سازگار جهانی و بدون تاثیر صفر است، بلکه در انجام فیلتراسیون آن نیز بسیار موثر است، با مشاهده نتایج فوری، از طریق بهبود طعم آب، شفافیت بصری بهبود یافته، و بدون بو. آب. گفتنی است، یکی برای خود تهیه کنید تا شروع به استفاده از آبی کنید که از نظر شیمیایی تصفیه نشده است.
خرید فیلتر تصفیه آب