زمانی که به سنین بالاتر می رسیم، اغلب زمان بیشتری برای استراحت و آرامش وجود دارد. بچه ها بزرگ شده اند و حس آرامش در خانه نازل شده است. یک راه عالی برای تکمیل این سبک زندگی آرام این است که روتین روزانه حمام کردن خود را به تجربه ای شبیه به آبگرم تبدیل کنید.
یک نقطه شروع عالی این است که کیفیت آب خانه خود را با آب فیلتر شده ارتقا دهید. بسیاری از سالمندان متوجه می شوند که پوست آنها نسبت به سال های جوان تر به مواد شیمیایی و آلاینده ها حساس است. به عنوان مثال، کلر تقریباً همیشه به عنوان یک ضد عفونی کننده در منابع آب عمومی اضافه می شود. این ماده ضد عفونی کننده یک عامل سفید کننده و خشک کننده است که در عین حال برای از بین بردن بیشتر آلودگی های موجود در آب، پوست و مو را خشک می کند. کلر می تواند به ویژه برای سالمندانی که با پیری پوست و موهای ضعیف تر دست و پنجه نرم می کنند، دردسرساز باشد. به همین دلیل است که بسیاری از بازنشستگان ترجیح می دهند کیفیت آب دوش خود را با فیلتر دوش پریمیوم پلیکان بهبود بخشند .

فیلتر دوش حمام می تواند بیش از 96 درصد کلر را از آب حذف می کند. همچنین کلرامین و بسیاری دیگر از مواد شیمیایی مصنوعی را که در آب خانه شما یافت می شود را کاهش دهد. این فیلتر تصفیه آب یون‌های منفی و هیدراتاسیون فوق‌العاده را فراهم می‌کند که به بدن‌های پیر کمک می‌کند تا با بیماری‌های رایج پوستی مبارزه کنند. پس از نصب دستگاه تصفیه آب می توانید از پوست و موی نرم تری بدون خشکی و پوسته پوسته شدن آزار دهنده لذت ببرید. همچنین ممکن است متوجه بهبودی در برخی بثورات پوستی یا مشکلات مزمن پوستی شوید که توسط آب تصفیه نشده تشدید شده است.

هنگامی که دوش حمام خود را ارتقا دادید، در نظر داشته باشید آب آشامیدنی خانه خود را هم با آب تمیزتر بهبود بخشید. یکی از محبوب ترین و کامل ترین دستگاه تصفیه آب خانگی برای سالمندان، سیستم جدید آب آشامیدنی 8مرحله آکواپرو است. این سیستم تصفیه آب منحصر در زیر سینک قرار می گیرد و با بالاترین کیفیت تصفیه آب - برای آشپزخانه عالی است! سیستم آب آشامیدنی ممتاز ما یک انتخاب ایده آل برای سالمندانی است که در آپارتمان، خانه و یا مراکز نگهداری سالمندان زندگی می کنند است.دستگاه تصفیه آب 8 مرحله آکواپرو

دستگاه تصفیه آب 8مرحله آکواپرو دارای سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس است که تمامی آلاینده را از آب لوله کشی حذف می‌کند، از جمله بیشتر کلر که اغلب طعم ناخوشایندی به آن می‌دهد. همچنین، مطالعات EPA نشان داده است که محصولات جانبی کلر در آب ممکن است خطر ابتلا به سرطان های خاص را افزایش دهد. برای سالمندانی که نگران حفظ سلامتی خود هستند، حذف کلر از آب آشامیدنی ایده خوبی است.

تحقیقات همچنین نشان می‌دهد که آب کلر دار نه تنها باکتری‌های بد را از بین می‌برد، بلکه می‌تواند باکتری‌های خوب دستگاه گوارش را نیز از بین ببرد. باکتری های روده به هضم مناسب غذا و تولید ویتامین های K و B12 کمک می کنند، بنابراین آب تمیزتر برای سالم نگه داشتن و عملکرد سیستم گوارشی شما مهم است.

با استفاده از این سیستم پیشرفته تصفیه آب ، از آرامش خاطر لذت ببرید زیرا میدانید آبی که برای نوشیدن استفاده می کنید تمیزتر، خالص تر و سالم تر از همیشه است!