با هجوم کرونا در سراسر جهان، مردم نسبت به بهداشت و نظافت حساس تر شده اند. استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده است. اما چیزی وجود دارد که هنوز بسیاری از مردم از کنار آن بی توجه می گذردند! آب آشامیدنی تمیز نه تنها یک ضرورت است بلکه بخشی قابل اجتناب از زندگی انسان است. در حالی که به سطح تمیزی غذا و محیط اطراف خود نگاه می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که شما و خانواده تان به آب آشامیدنی تمیز و سالم دسترسی دارید. و نصب یک دستگاه تصفیه آب اولین قدم برای اطمینان از آب آشامیدنی سالم و تمیز برای خانواده شما است.

یکی از بزرگترین تهدیدات برای آب آشامیدنی سرب است. متأسفانه، نه می توانید سرب را تشخیص دهید و نه آن را استشمام کنید. و این باعث افزایش سطح تهدید می شود زیرا سرب برای بدن انسان سمی است و می تواند باعث ایجاد چندین مشکل سلامتی شود.
آب بد مزه

سرب چگونه می تواند وارد آب شود؟

رایج ترین منابع ورود سرب به آب، لوله های سربی و وسایل لوله کشی هستند. به خصوص در خانه های قدیمی! زیرا در آن زمان از لوله های سربی استفاده می شد و برای اتصال لوله های خارجی و داخلی از لحیم سربی استفاده می شد. چندین عامل دیگر نقش مهمی در کمک به خزش سرب در آب شما دارند.

اگر سطح اسیدی آب بالا باشد، سرب می تواند از لوله های قدیمی متصل به شبکه آب شما خارج شود. دمای آب نیز عاملی است که منجر به نشت سرب به آب آشامیدنی می شود. علاوه بر این، اگر آب برای مدت طولانی در سیستم لوله کشی بماند، می تواند منجر به آلودگی سرب شود. برای جلوگیری از این امر به یک سیستم تصفیه آب نیاز دارید .
پوسیدگی لوله

تهدیدات بالقوه سلامت ناشی از سرب

بر خلاف سایر آلاینده ها مانند آهن که آب را تغییر رنگ داده و بوی بدی به آن می دهد، سرب خطرناک است. مطالعات نشان داده اند که آب حاوی سرب می تواند به مغز و کلیه آسیب برساند و حتی ممکن است منجر به سرطان شود.

در حالی که چنین آبی برای نوزادان و کودکان بسیار مضر است، می تواند برای زنان باردار یا کسانی که قصد باردار شدن دارند خطرناک باشد. در مورد نوزادان، آب آلوده به سرب می تواند باعث تاخیر در رشد، اختلال در شنوایی، آسیب به مغز و سیستم عصبی، بیش فعالی و مشکلات یادگیری شود.

در بزرگسالان، مصرف بیش از حد سرب می تواند باعث مشکلات حافظه و تمرکز، مشکلات باروری، درد عضلات و مفاصل، مشکلات عصبی، مشکلات گوارشی، فشار خون بالا و کم خونی شود. نصب بهترین سیستم تصفیه آب تنها راه برای اطمینان از ایمن ماندن خانواده شما است.

برای حفظ امنیت خانواده ام چه باید بکنم؟

اگر علاوه بر فیلتر تصفیه آب یخچال برای یافتن بهترین دستگاه تصفیه آب نیز با مشکل مواجه هستید، دیگر نگران نباشید . تنها با مراجعه به بخش وبلاگ و یا محصولات می توانید تمامی اطلاعات لازم در جهت خرید بهترین محصول تصفیه آب را کسب کنید و تنها با چند کلیک با مدلهای معتبر تصفیه آب جهانی آشنا شوید.

  • با یک آزمایشگاه محلی تست آب تماس بگیرید

همچنین می‌توانید نمونه‌ای را از شیر خود جمع‌آوری کرده و به آزمایشگاه آزمایش آب محلی تحویل دهید. این آزمایشگاه ها مجهز به امکاناتی برای آزمایش آب هستند و گزارش دقیقی از اجزا و ناخالصی های موجود در آب شما ارائه می دهند. اگر سطح ناخالصی و آلاینده‌ها زیاد است، ممکن است بخواهید یک سیستم تصفیه آب در خانه نصب کنید.

  • آب را در خانه آزمایش کنید

همچنین می توانید یک کیت تست آب خانگی بخرید تا کیفیت آبی که از شیرهای شما می گذرد را آزمایش کنید. اگرچه یک کیت تست خانگی به اندازه یک آزمایش آزمایشگاهی دقیق نیست، اما همچنان می تواند ایده آلاینده های احتمالی در آب را به شما بدهد.

  • آیا فیلتر تصفیه آب می تواند کمک کند؟

بله. بهترین راه حل برای محافظت از خانواده در برابر آب حاوی سرب، نصب یک سیستم تصفیه آب در خانه است. ما به شما در از بین بردن ناخالصی ها و آلودگی های موجود در آب آشامیدنی کمک می کنیم.

هنگامی که صحبت از حذف آلاینده هایی مانند سرب از آب می شود، سیستم های تصفیه آب نقطه استفاده بیشترین کاربرد را دارند. این فیلترها مستقیماً بر روی شیرهای آب نصب می شوند یا در یخچال های مخصوص دستگاه های پخش آب و واحدهای یخ ساز قرار می گیرند.

برای انتخاب محصول مناسب برای تامین آب تصفیه شده به کمک نیاز دارید؟

 با تلفن 02166002588 تماس بگیرید 

خرید آسان تصفیه آب