هنگامی که بیرون از خانه هستید و در زیر آفتاب و با لباس عرق کرده ، به خود می گویید: "این دیگه چه آفتابیه!" اما وقتی در خانه راحت هستید ، ممکن است از قسمتهای اساسی سلامتی خود ، از گرفتن نور کافی خورشید تا نوشیدن مقدار کافی آب، غافل شوید. در اینجا روش های خلاقانه مورد علاقه ما برای کمک به شما در حفظ آب بدن و بهره وری در هنگام کار از راه دور وجود دارد.

چگونه آب بیشتری بنوشیم

وقتی برای یک روز کاری از راه دور ، روی کاناپه یا صندلی خود نشسته اید ، ساعت ها می تواند سپری شود تا یادتان بیاید که آب بدنتان کم شده و نیاز به آب خوردن دارید. این تغییرات ساده را در برنامه روزانه خود بگنجانید تا آب از دست رفته از بدن خود را برگردانید.

  • آب گازدار بنوشید- اگر برای سلامت خود علاقه ای به خوردن نوشابه ندارید ، سعی کنید به آب گازدار روی بیاورید.

  • غذاهای غنی از آب بخورید - آیا نمی خواهید در طول روز کاری خود یک لیوان آب بنوشید؟ از میان وعده ای پر از میوه و سبزیجات غنی از آب لذت ببرید تا هنگام غذا خوردن هیدراته شوید. چند برش هندوانه یا سالاد خیار می تواند بیش از 90٪ آب داشته باشد. برای حفظ رطوبت بدن ، تجزیه و تحلیل بهترین مواد غذایی را بخوانید .

  • آن را به یک مسابقه تبدیل کنید - شاید بچه های شما و سایر اعضای خانواده در خانه مشغول کار باشند. در طول روز ، می توانید برای هر یک از اعضای خانواده مسابقه ای ترتیب دهید تا سعی کنند مقدار توصیه شده روزانه آب خود را بنوشند . در یک برگه که نام هر یک از اعضای خانواده را که نشان می دهد چه میزان آب خورده، لیست کنید.

    جایزه ای انتخاب کنید: شاید شخصی که مقدار روزانه خود را می نوشد ابتدا باید آنچه را برای شام می خورید انتخاب کند! شروع این سنت خانوادگی زمان مناسبی برای تحقیق و انتخاب راه حل مناسب تصفیه آب است تا بتوانید آب فیلتر شده قابل اعتماد و اثبات شده ای را به وسیله فیلتر تصفیه آب مناسب در اختیار خانواده خود قرار دهید .

چگونه ویتامین D بیشتری دریافت کنیم

چگونه ویتامین D بیشتری دریافت کنیم

بر اساس مطالعه ای که در سال 2011 در ژورنال پزشکی تحقیقی انجام شد ، ویتامین D که از طریق نور خورشید و برخی غذاها جذب می کنید ، به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند . با این حال ، با تمام جلسات و مسئولیت های خود ، ممکن است وقت نگذارید بیرون بروید. در اینجا چند روش برای افزایش قرار گرفتن در معرض آفتاب وجود دارد.

  • Walk Around the Block - شما می توانید این برنامه ساده آفتاب را با تنظیم یک یادآوری روی تلفن خود دو بار در روز انجام دهید تا از کار دور شوید و به راحتی بیرون بروید. اگر قصد دارید از عهده کار و تجارت خود برآیید ، پنج دقیقه دیگر را با قدم زدن در یک بلوک اضافی در آفتاب سپری کنید.

  • به پارک بروید - بعد از کار ، از عصرهای طولانی استفاده کنید و خانواده را به یک پارک محلی ببرید. یک مکان را با خیال راحت از خانواده های دیگر فاصله بگیرید و با هم کاری انجام دهید. بازی کنید ، کمی یوگا انجام دهید ، یا روی پتو استراحت کنید و به موسیقی گوش دهید.

  • Lather Up and Tan - با افزایش دما ، می توانید زمان بیشتری برای دزدکی شدن در بالکن یا ادعای بخشی از چمن برای آفتاب گرفتن پیدا کنید. کتاب بخوانید ، پادکست ها را بگیرید یا برخی از آن میوه های پر آب را از سبد پیک نیک بخورید. فقط یادتان باشد که ضد آفتاب بزنید!

کار در خانه: نکاتی برای سبک زندگی سالم

کار در خانه: نکاتی برای سبک زندگی سالم

نوشیدن آب و دریافت بیشتر ویتامین D شما را در مسیر درست قرار می دهد ، اما برای بهبود بیشتر شیوه زندگی از خانه ، ما به شما توصیه می کنیم:

  • ذخیره مواد مغذی - وقتی به فروشگاه مواد غذایی می روید ، غذاهای غنی از مواد مغذی را بخرید که ماندگاری بیشتری دارند ، مانند سیب ، انگور ، هویج و سیب زمینی. میوه ها و سبزیجات منجمد و کنسرو شده را در آشپزخانه خود ذخیره کنید تا بدن شما را با گزینه های سالم تغذیه کند حتی زمانی که وقت تهیه غذا ندارید.

  • به یک روال خواب اعتماد کنید - بیدار ماندن در شب و پرخاشگری در آخرین وسواس Netflix به همان اندازه وسوسه انگیز است ، پایبندی به یک روال دقیق شبانه باعث می شود که بتوانید میزان توصیه شده خواب را راحت کرده و در طول روز کار خود را بدون هیچ گونه زحمتی پشت سر بگذارید.

با اختصاص وقت برای بیرون رفتن ، تهیه انبار غذای غنی از مواد مغذی و نوشیدن آب تصفیه شده با طعم عالی در طول روز ، خود را برای موفقیت آماده کنید .

خرید تصفیه آب